W  ładną i słoneczną sobotę 16.05.2015r. pojechaliśmy do Kępina koło Wejherowa na kultowy już Leśny Maraton Rowerowy organizowany przez leśników i Wejherowskie Towarzystwo Cyklistów, którego była to już XII edycja. Tym razem organizatorzy zmienili w znacznym stopniu trasę, a przede wszystkim start maratonu co niewszystkim uczestnikom bardzo się spodobało. Jak co roku do wyboru były dwa dystanse Giga 72 km i Mega 48 km które każdy zawodnik mógł wybrać w trakcie jazdy, niestety podział na kategorie wiekowe pozostał bez zmian czyli do 30 lat i 31 lat i więcej. Z naszgo teamu na dystasie Mini ściganie zakończyli Tomek, który wygrał open i 1 w kat. do 30 lat oraz Michał 8 open i 4 w kat. 31 lat i więcej. Jacek postanowił zmierzyć się z dystansem Giga i ukończył go na 5 miejscu open i 3 w kat. 31 lat i więcej. Maja w kat. 7-9 lat zajęła 2 miejsce. Gratulujemy!!!